Kategorie

                                          DOPRAVA

Piktogramy BEFADO

prodyšná podrážka  prodyšná podrážka

froté stélka  froté stélka

kožené prvky

     reflexní prvek

flexi b systemdýchající,

ohebná a protiskluzová podrážka

Piktogramy DEMAR

obuv do deště   obuv do deště

vyndávací stélka   vyndávací stélka

reflexní prvek   reflexní prvek

extrémně lehké   extrémně lehké

mrazuvzdorné   mrazuvzdorné

EVA   extra lehký kopolymer

vlna   zatepleno ovčí vlnou

TR   TR - materiál termokaučuk

používá se při výrobě podešví - pomáhá zachovat pružnost i při nízkých teplotách

ZPŮSOB DORUČENÍ A PLATBY                                                    DOPRAVNÉ  

PPL (lze platit kartou)  

99 Kč

Zásilkovna (nelze platit kartou)

59 Kč

Česká pošta - balík do ruky - pouze při platbě předem

99 Kč

Doběrečné

30 Kč

Objednávka nad 1.900 kč - dopravné zdarma

0 Kč

Slovenská pošta - dobírka - cena odpovídá balíku do 2 kg (skutečné poštovné bude vypočítáno dle váhy a hodnoty zboží)

190 Kč

OSOBNÍ PŘEVZETÍ - po dohodě v Jakubčovicích, Hradci nad Moravicí.

ZDARMA

Osobní doručení na adresu v Hradci Králové

50 Kč

 !!!DOPRAVA PŘI NÁKUPU NAD 1.900 KČ ZDARMA PŘI PLATBĚ PŘEDEM, V PŘÍPADĚ DOBÍRKY PLATÍTE POUZE DOBĚREČNÉ 30 KČ!!!

Zboží, které je skladem, je dodáno okamžitě a to zpravidla do 2-3 pracovních dnů. Tato doba se může v obou případech lišit a to vlivem nepředvídatelných okolností (např. povětrnostní podmínky apod.) V tomto případě bude kupující prodávajícím informován na základě osobních údajů kupujícího, uvedených v objednávce. Kupující je povinen uvádět pravdivé údaje ohledně místa dodání. V opačném případě a to např. ve chvíli, kdy dojde k opakovanému nedoručení zásilky adresáta si prodávající vyhrazuje právo na zvážení zaslání dalších objednávek tomuto adresátu. Při nezastižení adresáta přepravní společností, bude zboží uloženo u přepravní společnosti nejdéle po dobu 7 dnů.

Nevyzvednutí zásilky není pokládáno za odstoupení od smlouvy a zákazník se zavazuje, že poštovné uhradí.
Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb.) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží na dobírku a následně nevyzvednou a nezaplatí expedovanou zásilku na dobírku, budou zveřejněni v registru dlužníků a bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta), a to ve výši 100 Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti www.dkp.cz k vymáhání pohledávek včetně všech nákladů s tím spojených. Objednávku můžete stornovat do max. 24 hod. od objednání.

Při platbě převodem na účet prodávajícího je zboží expedováno až po připsání peněz na účet. Upozorňujeme, že mezibankovní převod může trvat několik dní.  Potvrzení o provedeném příkazu k úhradě neakceptujeme, zboží zasíláme až po připsání platby na účet.

 

Výhody využití přepravní služby PPL: 

Než k vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat formou SMS zprávy na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin.
Můžete si zvolit Večerní doručení a to od 17-21 hodin - seznam lokalit pro Večerní doručení sdělíme na dotaz.
Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz
Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Zásilka bude doručena následující pracovní den po převzetí zásilky.
Převzetí a reklamace:
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 2 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

 

EKOLOGIE

Pro přepravu zboží využíváme plastikové obálky, anebo již jednou použitou kartonovou krabici, snažíme se chovat ekologicky. Použité krabice jsou čisté a procházejí důkladnou kontrolou.

 


Novinky

BANNER

TOPlist

PROHLÉDNĚTE SI KATALOGY

Katalog sortimentu reklamního textilu ADLER 2018

Katalog 2018

 

Katalog luxusní kolekce reklamního textilu Malfini 2018

Katalog 2018

Facebook