Náramek z minerálů Kalymnos

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.4.2021

ŠTĚSTÍ, OCHRANA

Náramek je vytvořen z minerálních kamenů: avanturín, láva, hematit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AVANTURÍN - je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami, pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu.
V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií.
LÁVA - je považována za mocný amulet. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k jejich původci.
HEMATIT - silný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Zahání úzkost a nespavost. Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Regeneruje tvorbu krve a eliminuje všechny nemoci spojené s krví. Podporuje tvorbu krvinek. Dokáže vyhánět z těla horečku. Pomáhá rovnat záda a lepší uzdravování zlomenin, bolesti kloubů a zotavování se z nemocí. Blahodárně působí na pokožku při problémech s akné, lupénkou, ekzémy, nebo problémy s vlasy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: