Náramek z minerálů Mykonos

199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

LÁSKA, HARMONIE, SEBEDŮVĚRA

Náramek obsahuje minerální kameny: růženín, howlit, hematit, další komponenty z chirurgické oceli a kovu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RŮŽENÍN - je symbolem lásky a krásy. Učí lásce k sobě samému a v partnerském vztahu podněcuje bezpodmínečnou a oddanou lásku. Dodává vnitřní klid a prohlubuje přátelství. Podporuje trpělivost a vnitřní vyrovnanost. Nesmělým pomáhá projevit skrývané city a pocity. Svými vibracemi přispívá k celkovému uvolnění, získání důvěry a otevření srdce a mysli světu. Univerzální léčivý kámen dodávající energii zejména starým lidem. Má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, pohlavních orgánů, neplodnosti, anémie, leukémie. Pomáhá při nespavosti, je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení, odstraňuje elektromagnetický smog.
HOWLIT/MAGNEZIT - přináší harmonii a mír, zmírňuje obavy z budoucnosti. Pomáhá ukládat magnezium v těle, mírní křeče a bolesti hlavy, odstraňuje problémy s kostmi a zuby, bolestivou menstruaci, léčí žaludek, ledviny, močové ústrojí, srdce. Snižuje cholesterol a zrychluje metabolismus.
HEMATIT - silný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury. Zvyšuje sebevědomí, spolehlivost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost. Zahání úzkost a nespavost. Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Regeneruje tvorbu krve a eliminuje všechny nemoci spojené s krví. Podporuje tvorbu krvinek. Dokáže vyhánět z těla horečku. Pomáhá rovnat záda a lepší uzdravování zlomenin, bolesti kloubů a zotavování se z nemocí. Blahodárně působí na pokožku při problémech s akné, lupénkou, ekzémy, nebo problémy s vlasy.
Vhodný pro znamení: beran, býk, váhy, štír.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky z minerálů
Délka: 18 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: