Powered by Smartsupp

O NÁS

Vítejte v eshopu www.obleceniwolf.cz, zaměřeném na prodej oblečení a obuvi pro děti i dospělé.

Jmenuji se Věra Honová a eshop provozuji již 13 let. Vybírám pro Vás oblečení převážně značky Wolf, která mě za tu dobu přesvědčila svou kvalitou za rozumnou cenu. O kvalitě jsem se přesvědčila při oblékání své rodiny i známých, kteří se po ty roky stále k dalším nákupům vracejí. A protože boty je potřeba dětem také často kupovat, oblíbila jsem si značku Befado, která nabízí kvalitní a líbivou obuv, gumáčky a sněhule pak od značky Demar. Musím také zmínit jednobarevné oblečení bez potisku značky Malfini, původně Adler, za nízké ceny.

Skener_20200829

Jak to vše vlastně začalo?

Jako máma dvou dcer jsem při druhé mateřské přemýšlela nad tím, kam po      jejím skončení nastoupím do   práce. Vzhledem k tomu, že žijeme na vesnici,    kde školka končila v 14,30 hod. a manžel dodnes pracovně   pobývá mnoho      dní mimo domov, jsem moc šancí na dojíždění do práce neměla. Babičky v té    době ještě   pracovaly a nebyly ani v místě našeho bydliště. Psal se podzim roku 2010 a já tenkrát sháněla pro starší dcerku zimní kombinézu, dětské oblečení se prodávalo hlavně na mimibazaru. Když už jsem našla potřebnou velikost, nebyla zase holčičí barva. A tak mě napadlo, oslovit přímo dodavatele s tím, že velkoobchodně kombinézy nakoupím a když se tak dobře prodávají, mohu je rozprodat dále na mimibazaru. Během pár dní přišly 2 obrovské balíky s kombinézami značky Wolf a já si dodnes pamatuji ten zvláštní pocit v žaludku. Kombinézy šly na dračku a maminy začaly poptávat další oblečení této značky, jako jsou pyžama, punčocháče, tepláky atd. Z částky za prodané kombinézy jsem nakoupila další zboží, které se opět dobře prodávalo. A tak postupně se nabídka i prodej rozšiřovaly. Již během mateřské jsem došla k přesvědčení, že tato činnost a práce z domova je pro mě nadmíru vyhovující. Po nějakém čase jsem mimibazar opustila a vybudovala jeden z prvních eshopů zaměřených na značku Wolf. Mé dcery v oblečení Wolf vyrůstaly, dokonce ho ještě podědily i sestřenice, a já nemusela běhat po obchodech.

Postupně doplňuji sortiment o další značky jako je Kugo, Novia, Evona, Viola. Vybírám pro Vás to, co bych oblékla svým dětem i rodině. Veškerou práci, která začíná vybíráním a nakupováním zboží, správou eshopu, expedováním balíčků, fakturováním a účetnictvím zatím zvládám sama, mám ráda věci pod kontrolou. Nejvíce mě vždy potěší spokojení a vracející se zákazníci a nové zboží :-)

Doufám, že Vám toto mé krátké představení pomůže k získání důvěry při nákupu v tomto eshopu a Vy budete vědět, kdo za tím vším stojí :-)

Přeji příjemné nakupování, Věra Honová.