Powered by Smartsupp

Věrnostní program

Milý zákazníci,

připravili jsme pro Vás malou odměnu za věrnost, kterou našemu e-shopu prokazujete svými nákupy. Zaregistrujte se na našem e-shopu www.obleceniwolf.cz a získejte výhody při nákupu.

Výhody za Vaši registraci:

  • získání slevy za Vaše nákupy
  • informace o aktuálním stavu Vašich objednávek na e-shopu www.obleceniwolf.cz
  • přehled o všech uskutečněných objednávkách na e-shopu www.obleceniwolf.cz
  • úspora času při dalších nákupech (po přihlášení Vás už bude náš eshop "znát" a nebudete muset vyplňovat všechny údaje znovu

Věrnostní sleva se počítá ze všech nákupů, které jste u nás realizovali, jedinou podmínkou je být zaregistrovaný. Jakmile se přihlásíte, poníží se Vám všechny ceny o Vaši věrnostní slevu.

Zaregistrovat se můžete zde, anebo jednoduše zaškrtnete políčko "Chci se registrovat v eshopu" při vyplňování Vašich údajů v objednávce.

Princip získání slevy na další nákupy je v tom, že se vám sčítají všechny uskutečněné objednávky a podle výše částky je vám udělena procentuální sleva (viz. tabulka níže). Výši slevy uvidíte po přihlášení do zákaznické sekce již nad uskutečněnými objednávkami.

V případě, že vrátíte Vaše objednané zboží v zákonné lhůtě zpět k nám, nebo například za objednávku nezaplatíte, tak se Vám částka za objednávku nezapočítá, předchozí objednávky započítané zůstávají.

Pink Minimalist Skincare Brand Comparison Chart Table Graph

Změna podmínek vyhrazena.